مسیر فعلی شما: خانه دوره‌ های آموزشی دوره ‌ی آموزشی تای چی

دوره آموزشی تای‌ چی

آموزش تای چیتای چی به معنی غایت است، به معنی پیشرفت و رشد در مسیری بی‌پایان و به معنی جوهره عظیم و جاودان هستی.
واژه چینی «چی» به معنای هوا، نیرو، حرکت، انرژی یا حیات است.
بر اساس نظریه تای چی مفهوم درست «چی» انرژی ذاتی، انرژی باطنی یا انرژی اولیه جاودان و مطلق است. وضعیت تجلی «چی» که همیشه نزدیک‌ترین وضعیت به تعادل و توازن است، تای چی یا «مطلق اعظم» خوانده می‌شود. همه از بدو تولد دارای «چی» هستند، «چی» در طول زندگی همراه انسان می‌ماند و تنها پس از مرگ متفرق می‌شود. برای تربیت «چی» در بدن دو گام اصلی لازم است: مدیتیشن و حرکت.
۱.  در هنر، تای چی تنها راه کسب هوشیاری نسبت به «چی» مدیتیشن است. می‌توانید تای چی را در قالب مدیتیشن تمرین کنید و اجازه دهید تا «چی» به خواست ذهن و جسمتان جریان یابد.
۲.  تمرین جسمی با روش تای چی تنها راه تولید انرژی شدید درونی و به جریان انداختن آن است و به تدریج ظاهرتان تغییر کرده با وقار‌تر و متناسب‌تر می‌شوید و شکلی طبیعی به خود می‌گیرید. در این مرحله ذهن می‌تواند «چی» را هدایت کند، بدین ترتیب بین ذهن و بدن شما تعادل بر قرار می‌شود.
به راستی که هنر زیبا و بی‌نظیر تای چی لذتی عمیق و آرامشی با دوام را در اختیار شما می‌گذارد.جهت شرکت در دوره‌های آموزشی و یا داشتن اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فرم ثبت نام دوره‌های آموزشی

 

بررسی رایگان وضعیت شما!

اسکن رایگان وضعیت جسمی شما، حتی از راه دور!

بـرای آگـاه شـدن از وضــعیت سلامتـی خــود، مـی‌تـوانیـد به ما اجـازه دهــید تا شما را به صورت رایگان اسکن کرده و از  وضعیت فیزیکـی‌، انرژیکی و بیماری‌های پنـهانتـان شـما را مطلع گردانیم!

اشتراک در خبرنامه سایت

خبرنامه

با عضویت و اشتراک رایگان در خبرنامه سایت، از آخرین مقالات و اخبار سایت هدیه زندگی در ایمیل خود آگاه شوید!

جهت مشاهده چگونگی عضویت و انجام آن، اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط وب آران